metin2academic
Bine ai venit in Academic Metin2.
Aici vei gasii tot felul de tutoriale,ghiduri,servere Metin2.
Speram sa t-e distrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

metin2academic
Bine ai venit in Academic Metin2.
Aici vei gasii tot felul de tutoriale,ghiduri,servere Metin2.
Speram sa t-e distrezi.
metin2academic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» StarLongjuMetin2
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyJoi Iun 28, 2012 9:19 pm Scris de nutsu14

» BUG METIN2 RO YANG!!!
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyVin Dec 23, 2011 2:51 am Scris de Leonidass

» How to hack a website
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Leonidass

» Cum sa te folosesti de webdav ca sa spargi site+server!
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyVin Dec 23, 2011 2:18 am Scris de Leonidass

» As dorii o harta din grota exilului !
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyMier Aug 24, 2011 7:01 pm Scris de MrRiccardo

»  cum sa faci P fara sa esueze
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyMar Aug 23, 2011 2:47 pm Scris de MrRiccardo

» Ecstasymt2 24/7 pvm
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyMar Aug 23, 2011 3:38 am Scris de MrRiccardo

» metinstars
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyMar Aug 23, 2011 3:37 am Scris de MrRiccardo

» MondialMetin2.Com
Cu ce caracter cresti mai rapid EmptyMar Aug 23, 2011 3:27 am Scris de MrRiccardo

Conectare

Mi-am uitat parola

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Lun Aug 22, 2011 3:43 pm
Parteneri
forum gratuit


Cu ce caracter cresti mai rapid

3 participanți

In jos

Cu ce caracter cresti mai rapid Empty Cu ce caracter cresti mai rapid

Mesaj Scris de Leonidass Sam Oct 30, 2010 6:13 pm

1. Razboinic mental – are skillul “Corp rezistent” care ii da aparare si inca 4 skiluri de atac, ce il ajuta sa doboare mobii.

2. Sura arme – are skilluri gen buff, insa doar 3 de atac, acestea fiind foarte puternice.

3. Razboinic corp – cu ajutorul “Aurei sabiei” care mareste paguba, razboinicul poate usor dobori un grup de mobi, insa mai putin poate rezista.

4. Ninja lama – acesta are 4 skilluri de atac, si unul ce ajuta la marirea atacului. Cu toate ca nu are buffuri ce i-ar putea mari apararea sau atacul, acesta are skiluri relativ puternice.

5. Sura magie neagra – are skilul “Spiritul flacarii” care este foarte bun atunci cand creste cu calul armat/militar.

6. Ninja arc – fara nici o indoiala, ninja pe arc este caracterul care creste cel mai greu. Acesta are skilluri care ataca doar un mob. Iar singurul skill care ataca mai multi este slab.
Leonidass
Leonidass
Admin
Admin

Zodiac : Capricorn Sarpe
Mesaje : 253
Reputatie : 1
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 34
Localizare : langa tine

https://metin2academic.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cu ce caracter cresti mai rapid Empty Re: Cu ce caracter cresti mai rapid

Mesaj Scris de Leonidass Sam Oct 30, 2010 6:14 pm

sincer shamanul nu este deloc slab deoarece cel cu vrajile de dragon poate creste foarte bine datorita skilurilor sale in special bufu care da crtik si cel care facea acea aura pe langa el ca nu ii stiu numele la vraji si poate creste foarte bn cu clopotul
Leonidass
Leonidass
Admin
Admin

Zodiac : Capricorn Sarpe
Mesaje : 253
Reputatie : 1
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 34
Localizare : langa tine

https://metin2academic.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cu ce caracter cresti mai rapid Empty Re: Cu ce caracter cresti mai rapid

Mesaj Scris de iuliiul10 Dum Iul 10, 2011 12:27 pm

Da da cresti si cu ninja pe arc depide si de metin2
iuliiul10
iuliiul10
EliteTeam
EliteTeam

Zodiac : Berbec Bivol
Mesaje : 29
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploesti

Sus In jos

Cu ce caracter cresti mai rapid Empty Re: Cu ce caracter cresti mai rapid

Mesaj Scris de MrRiccardo Mar Aug 02, 2011 7:01 pm

pot sa ma strecor si eu? asa deci fac si eu un top :

1) sura alb

2)sura negru

3) warr mental

4) shaman buff

5)ninja cac

6) warr corp

7) shaman leac

Cool ninja arc (neetrasformat)



-a sa spuneti ca : ba asta e nebun,dar ganditiva putin sura negru cu membrana intunecatata la P si cu 100-110 int (pe ro) rupe in pvm la lvl mare si e considerat si cel ami bun pvp ceea ce e adevarat...

- warr corp pe locul 6 din 2 motive : skilurile se vor dezvolta mai slabe ca costa ffff mult cartile (3 kk aura) + esuarile si itemele si razboinicul nu creste de pe cal...alta dificultate

- sura alb e sura lama e considerat cel mai bun pvm deoarece-

! e ieftin

! are skiluri gen buff,daca le are pe toate 3 la P monstri il gadila

! creste de pe cal in principal

! nush daca stiti dar am auzit de la un prost ca sura alb are sansa mai mare la fierar =)))))

-warr mental= n-ah...pt mn e cel mai prost pvm dar n-ah corpul ii da avantaj...dar restul skilurilor...imaginativa cate skiluri rateaza daca stringe cateva grupe si dureaza si un secol sa bati moobi deoarece nu prea creste de pe cal warru

-dc e shaman buff pe locul 4? CU REFLECTIA SI CRITIK la P si cu un clopot calumea si cv int sparge multe grupe in V3 si e considerat ff bun pvm ps: INCETATI SA SPUNETI CA SHAMANI IS SLABI CA NU STITI CE SPUNETI Smile

-ninja cac(lama) e bun pvm de pe cal si cu o arma de preferabil sabie pvm

-shaman leac : e bun pvm dar stiu putine de el ...cu leacul la P isi retrage rapid HP dar.........nu creste calumea nici de pe cal nici pe jos

-ultimul e ninja arc.....va fi greu in v3.......ca skilurile pe la lvl mare le veti folosi doar in dueluri si va fi greru sa doborati moobi la lvl mare





infn....nush daca e calumea dar asa cred eu Very Happy
MrRiccardo
MrRiccardo
EliteTeam
EliteTeam

Mesaje : 22
Reputatie : 3
Data de inscriere : 01/08/2011

Sus In jos

Cu ce caracter cresti mai rapid Empty Re: Cu ce caracter cresti mai rapid

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum