metin2academic
Bine ai venit in Academic Metin2.
Aici vei gasii tot felul de tutoriale,ghiduri,servere Metin2.
Speram sa t-e distrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

metin2academic
Bine ai venit in Academic Metin2.
Aici vei gasii tot felul de tutoriale,ghiduri,servere Metin2.
Speram sa t-e distrezi.
metin2academic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» StarLongjuMetin2
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyJoi Iun 28, 2012 9:19 pm Scris de nutsu14

» BUG METIN2 RO YANG!!!
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyVin Dec 23, 2011 2:51 am Scris de Leonidass

» How to hack a website
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Leonidass

» Cum sa te folosesti de webdav ca sa spargi site+server!
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyVin Dec 23, 2011 2:18 am Scris de Leonidass

» As dorii o harta din grota exilului !
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyMier Aug 24, 2011 7:01 pm Scris de MrRiccardo

»  cum sa faci P fara sa esueze
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyMar Aug 23, 2011 2:47 pm Scris de MrRiccardo

» Ecstasymt2 24/7 pvm
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyMar Aug 23, 2011 3:38 am Scris de MrRiccardo

» metinstars
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyMar Aug 23, 2011 3:37 am Scris de MrRiccardo

» MondialMetin2.Com
Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE EmptyMar Aug 23, 2011 3:27 am Scris de MrRiccardo

Conectare

Mi-am uitat parola

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Lun Aug 22, 2011 3:43 pm
Parteneri
forum gratuit


Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE

2 participanți

In jos

Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE Empty Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE

Mesaj Scris de Leonidass Sam Oct 30, 2010 5:33 pm

Pai azi o sa va zic un mic secret de a da DMG si 20k pe o magie ca izbitura la G....in primul raund sunt 2 categori:PVP(PLAYER VS PLAYER) SI PVM(PLAYER VS MOB)
Pentru a da 20k in duel,adica PVP va trebuie iteme in 2 maini daca sunteti mental,si intro mana pentru corp......2.Bonusurile cele mai bune pentru PVP sunt:Two hand,human si PV....pai bine....probabil spuneti...eee sunt si altele mai bune...dar stati sa va explic:Two hand..daca ai bonusuri pana in 50% pe toate itemele dintru vartej in duel adversaru ia 50k cu two hand ia vreo 2,3k....iar cu Human....puteti da si 100k daca aveti pe toate itemele 50%(in total)
A doua categorie:PVP:Iteme in 2 maini cu bonusuri anti-animale....

PE UN PRIVAT(GX) CU 60% ANTI-ANIMALE IN TOTAL(PE TOATE ITEMELE AVEAM VREO 10-15% AM BATUT REGINA PAIENJENILOR) LA LVL 75,FARA GLOB
Leonidass
Leonidass
Admin
Admin

Zodiac : Capricorn Sarpe
Mesaje : 253
Reputatie : 1
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 34
Localizare : langa tine

https://metin2academic.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE Empty Re: Cele mai bune bonusuri pentru TOATE CARACTERELE

Mesaj Scris de MrRiccardo Lun Aug 01, 2011 4:14 pm

pentru a fi pvp iti trebuie urmatoarele bonusuri:
-sansa mare de necunostinta pe arma

-imun la necunostinta si incetinire

-sansa de otravire mare pe coif sau bratara cercei etc...preferabil 5% Very Happy

-puternic impotriva semioamenilor

-cateva potiuni care iti a avantaje cum ar fi protectie si viteza (si pesti is buni Smile))



-iteme cu PV preferabil 1,5-2k





PvM

-nu prea stiu cum e sa fii PvM dar incerc sa spuncatea bonusuri....personal prefer PvP

pt PvM iti trebuie:

-puteric impotriva animalelor 10-20%

-la lvl 75 in sus otravita cu Pm 30-45 % pietrat pvm

-imun la incetinire....IN GROTA E SFANT Smile)

-tare impotriva diavolului mcar 30-40 % la lvl mare


-iteme cu PV preferabil 1,5-2k



-un buffer lol!




rezistenta la otrava mare (IN V2) rezistenta la incetinire (V3)
desigur eu vorbesc aicia de metin2.ro nush pe private cum e
MrRiccardo
MrRiccardo
EliteTeam
EliteTeam

Mesaje : 22
Reputatie : 3
Data de inscriere : 01/08/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum