metin2academic
Bine ai venit in Academic Metin2.
Aici vei gasii tot felul de tutoriale,ghiduri,servere Metin2.
Speram sa t-e distrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

metin2academic
Bine ai venit in Academic Metin2.
Aici vei gasii tot felul de tutoriale,ghiduri,servere Metin2.
Speram sa t-e distrezi.
metin2academic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» StarLongjuMetin2
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyJoi Iun 28, 2012 9:19 pm Scris de nutsu14

» BUG METIN2 RO YANG!!!
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyVin Dec 23, 2011 2:51 am Scris de Leonidass

» How to hack a website
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Leonidass

» Cum sa te folosesti de webdav ca sa spargi site+server!
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyVin Dec 23, 2011 2:18 am Scris de Leonidass

» As dorii o harta din grota exilului !
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyMier Aug 24, 2011 7:01 pm Scris de MrRiccardo

»  cum sa faci P fara sa esueze
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyMar Aug 23, 2011 2:47 pm Scris de MrRiccardo

» Ecstasymt2 24/7 pvm
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyMar Aug 23, 2011 3:38 am Scris de MrRiccardo

» metinstars
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyMar Aug 23, 2011 3:37 am Scris de MrRiccardo

» MondialMetin2.Com
cum sa jucam cu un ninja arc :D EmptyMar Aug 23, 2011 3:27 am Scris de MrRiccardo

Conectare

Mi-am uitat parola

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Lun Aug 22, 2011 3:43 pm
Parteneri
forum gratuit


cum sa jucam cu un ninja arc :D

In jos

cum sa jucam cu un ninja arc :D Empty cum sa jucam cu un ninja arc :D

Mesaj Scris de MrRiccardo Lun Aug 01, 2011 4:49 pm

buna ziua, azi va voi invata cum sa jucam cu un ninja arc Very Happy

de inceput...de la lvl 5 pana la lvl 99 va va trebui o arma secundara de preferabil o sabie si arma principala arcul

armele folosite de un ninja....

1-30: arc +9 (daca aveti) si sabie lata +6-7-8 nu obligatoriu +9

30-45: arc corn +9 cu Pm mica si Pc mare si un fms +8-9 varza Smile)

45-65: tinem cornu si pana la lvl 65 daca necesita dar de acolo trebuie sa ne concentram pe arc dragon galben deoarece este ff important pt viitorul unui ninja arc arma secundara: pai cel mai preferabil ar fi ninfa +9 sau otravita cu Pm mare si pietrat pvm

75-90: aicia putem sa facem in urmatorul fel ori vindem ninfa pe un chakram aripa diavolului +6-7 cu pm maree si sa incepem construierea epicului

90-99: eh la final e mereu greu...trebuie sa luptammereu trasformati de acea ncesita perfect master la trasforaresi ne trebuie inel de experienta si cartea trasformari exp

armurile folosite de un ninja :

de la lvl 1-18 (sau kiar 26): un costum de fildes +9 :X puteti sa il tineti si pana la lvl 26 sau un azur +9 cu grabei +3-+4

26:daca reusim armura de lvl 26 +8-9 si sa o pietram cu eschivei +3-+4 si cu grabei +3 suntem bazati si nu ne mai uitam la armura panaaa la lvl 42

armura lvl 42: trebuie sa ne concetram la aceasta armura si sa scoatem ff mult yang din buzunar si sa o facem +9 sa aiba pv 1k -1,5 k sa fie pietrat +3 -+4 daca reuseste suntem asigurati pana la otel

otel: eh aicia am ajuns eu...pe metin2.ro si o sa va spun cum as face mai intai as vinde armura lvl 42 +9 care am vorbt mai devreme as lu-a un otel +3-+4 si vreo 10-12 blessuri:)) cu bani care ii mai avem putem sa lu-am cateva pietre +4 si c timpul vom face armura+9 sa nu uitam sa bagam bonusirele PS: nu dau bani reali eventurile cu cufere mau imbogatit in halul ala =))

daca avem ficat incercam sa facem epica...ce am eu de gand Question



skilurile: primu skill: sageata oravita

doilea: foc repetat

trilea :sagata de foc

patrulea : mersde fulg

cincilea: ploaie de sageti

CONCETRATIVA PE SAGEATA OTRAVITA SA FIE PRIMU G SI DC NU...PRIMUL P
MrRiccardo
MrRiccardo
EliteTeam
EliteTeam

Mesaje : 22
Reputatie : 3
Data de inscriere : 01/08/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum